Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss på Kuststaden med frågor om oss och våra fastigheter. Gäller det felanmälan alternativt om du vill göra en intresseanmälan för lägenhet eller lokal så använd formulären för detta på respektive sidor istället för att få korrekt och snabb hjälp.

Kuststaden Fastigheter AB

Lilla Torget 6 B
572 30 Oskarshamn

Våra öppettider på kontoret

Måndag, tisdag, onsdag, fredag: 08.00-12.00
Torsdag: 08.00-16.00 (lunchstängt mellan 12.00-13.00)

Telefonöppettider

Helgfria vardagar: 07.00-10.00

Telefon: 0491-135 00
E-post: info@kuststaden.se 

Jour

Jourverksamhet Oskarshamn: Reko Bevakning 070-645 62 63 
Jourverksamhet Visby: Gotlands Energikonsult 070-692 79 09 
Jourverksamhet Västervik: Riksbyggen 0771-860 860
Jourverksamhet Nybro/Kalmar: Skötselbolaget 076-632 28 99

Våra medarbetare


Patrick Johansson
VD
070-727 20 97
patrick@kuststaden.se

Magnus Klintheim
Affärsutveckling
070-645 43 00
magnus@kuststaden.se

Magnus Johansson
Affärsutveckling
070-699 01 39
magnus.johansson@kuststaden.se

Johan Ronngaard
Ekonomichef
0491-135 00
johan.ronngaard@kuststaden.se

Karin Stenman
Ekonomi/Administration
0491-135 00
karin@kuststaden.se

Micaela Andersson
Ekonomi/Administration
0491-135 00
micaela@kuststaden.se

Nathalie Berntsson
Uthyrning
0491-135 00
nathalie@kuststaden.se

Arne Erlandsson
Fastighetschef
072-218 42 75
arne@kuststaden.se

Ismet Omerovic
Fastighetsskötare
Oskarshamn

Jonatan Bard
Fastighetsskötare
Oskarshamn

Peter Jansson
Fastighetsskötare
Oskarshamn

Hasse Fredriksson
Yttre skötsel
Oskarshamn

Tony Österholm
Målare
Oskarshamn

Mickaela Bäck
Lokalvårdare
Oskarshamn

Urban Kyrling
Fastighetsskötare
Visby

Anders Hanson
Fastighetsskötare
Västervik

Thom Nordin
Fastighetsskötare
Västervik

Anders Hellman
Fastighetsskötare
Nybro/Kalmar

Ulric Gustafsson
Fastighetsskötare
Nybro/Kalmar

Emmy Svensson
Lokalvårdare
Nybro
Powered by Expression Engine, Produktion & Design: AO Media Design – en webbyrå i Kalmar